Tak til alle vores sponsorere og samarbejdspartnere

TheWoodworker logo
sponser rolfsminde Foder
sponser z horse
sponser dyrcenter midt
sponser equifirst
sponser falk
sponser hovfocus
sponser netto
sponser aveve
sponser heden mask
HK
herbert home LOGO 1
bbh
mm
lb
gb
nk
dhr
sponser 1
sponser riderrute sydfyn
få
jk
ab
fc
vb
anp
db
ske
skei
hol
eq
nl
fru

Startliste

INFO om tidspunkt for infomøder og hestekontrol for de forskellige klasser kan ses i programmet fra den 25 oktober.


ALLE bedes så vidt muligt overholde de oplyste tidsrammer.


Lørdag den 30 oktober


Klasse 1. Enkelt start, 3 pauser a 40 min, 8+8+8+8 km, idealtid 10 km/t

Klasse 2. Enkelt start, 2 pauser a 40 min, 8+8+8 km, idealtid 10 km/t

Klasse 3. Enkelt start, 1 pause a 40 min, 8+8 km, idealtid 8 km/t

Klasse 4. Enkelt start, ingen pause, 8 km, idealtid 8 km/t

Start nr.

Tid

Rytter

Hest


Betalt

Pas

Halloweenmadtil hjælper 30 kr.

Klasse 1

8+8+8+8 km



Tur 1-2-3-4

1


Anita Rasmussen

Brio


OK

OK


1


Anne-Marie Alling

Medina


OK

OK


2


Lotte Christiansen

Funfair

OK

OK































Klasse 2

8+8+8 km

Tur 1-2-3

1


Kå Jensen

Shine


OK

OK









































Klasse 3

8+8 km


Tur 1-2








1


Ellen Marie Smet Jensen

Mosart



OK


1


Maria Smet Jensen

Fjørgyn



OK


1


Johanne Smet Jensen

Lilja fra Munkevejen



OK


2


Caroline Worm

Passion


OK

OK

1

3


Karin Olsen

Jatning fra Isafold


OK

OK


3


Heidi Ulrich

Petur


OK

OK


4


Jette Bomann Jensen

Global Playboy


OK

OK

1

5


Irene Gafert

Kappi fra Krogbækgård


OK

OK


5


Paola Bellinetto (kl. 4: 8 km)

Alma fra Birkehede


OK



5


Mie Garcia (kl. 4: 8 km)

Blævar


OK

OK


















Klasse 4

8 km








0


Stella Faurbye

Sprengja


OK

OK


0


Majbrit Eriksen

Kveikur


OK

OK


1


Josefine Thorslund

Afrodite


OK



1


Mie Thielke Puggaard

Syderlyngs Archibal


OK

OK


1


Lene Poulsen

Lucero


OK



2


Maria Birkely

Chiquita lll


OK

OK


2


Vita Andreasen

Joachim


OK

OK


3


Christina Eskerod

Tyr fra Vestlund


OK

OK

1

4


Linda Rasmussen

Schous Xitana of Stanley


OK

OK


4


Lone Karstensen

Trixie


OK

OK


5


Aje Lauritsen

Wolle Grønhøj


OK

OK


5


Christina Kjelstrup Hansen

Risbjerggårds Abanos


OK

OK


5


Ditte Brinch

Havanna


OK

OK