Tak til alle vores sponsorere og samarbejdspartnere

TheWoodworker logo
sponser rolfsminde Foder
sponser z horse
sponser dyrcenter midt
sponser equifirst
sponser falk
sponser hovfocus
sponser netto
sponser aveve
sponser heden mask
HK
herbert home LOGO 1
bbh
mm
lb
gb
nk
dhr
sponser 1
sponser riderrute sydfyn
få
jk
ab
fc
vb
anp
db
ske
skei
hol
eq
nl
fru

Startliste

Tidspunkt for infomøde og hestekontrol i de forskellige klasser kan ses i programmet.

ALLE bedes så vidt muligt overholde de oplyste tidsrammer.


Start nr.

Tid

Rytter

Hest


BETALT

PAS

Klasse 1

ca. 20 km

START KL. 11:45


Tur 1



31

11:45

Anita Rasmussen

Brio


OK

OK

32

11:45

Anne-Marie Alling

Medina


OK

OK

33

11:55

Irene Gafert

Kappi fra Krogbækgård

OK

OK

34

11:55

Paola Bellinetto

Alma fra Birkehede


OK

OK

35

12:00

Jette Bomann Jensen

Global Playboy


OK + 1 crew

OK

36

12:00

Noah Bomann Stikær

Baroness Scalet


OK

OK

37

12:10

Caroline Worm

Passion


OK + 1 crew

OK

38

12:15

Amalie Fredsted Jessen

RM Basima Estopa OX


OK

OK

39

12:15

Heidi Fredsted Jessen

WW Bijou OX


OK

OK








Klasse 2

ca. 13 km

START KL. 10:45


Tur 1



14

10:45

Lotte Christiansen

Funfair


OK

OK

15

10:50

Anita Vedel

Limone

OK

OK

16

10:50

Heidi Mie Lüderer Albrekt

Pasja


OK

OK

17

10:55

Anne Kristine Glinsvad

Jasmin


OK

OK

18

10:55

Emil Johnby

Bambam


OK

OK

19

10:55

Frida Glad

Billy


OK

OK

20

11:05

Lone Karstensen

Trixie


OK

OK

21

11:05

Katja Schutz

Rola fra Flugumyri


OK

OK

22

11:10

Christina Kjelstrup Hansen

Rita


OK + 1 crew

OK

23

11:10

Ditte Brinch

Gildegårdens Havana


OK

OK

24

11:10

Mia Lauritsen

Wolle Grønhøj



OK

25

11:20

Anette Morgen Hansen

Enekærs Landini


OK

OK

26

11:20

Katrine Petersen

Skovgaards Trond


OK

OK

27

11:20

Jannie Petersen

Håkon


OK

OK

28

11:30

Maiken Hemmer Jensen

Lajka Høghøg


OK + 2 crew

OK

29

11:35

Inge Broms

Baronen


OK

OK

30

11:35

Caroline Christensen

Rex


OK

OK








Klasse 3

ca. 8 km

START KL. 10:00

Tur 1



1

10:00

Sanne Strømberg

Elvis


OK

OK

2

10:00

Anja Johnby

Sunshine


OK

OK

3

10:05

Luka jensen

Sønderlyngs Archibal


OK

OK

4

10:05

Mie Thielke

Watling Moonshine


OK

OK

5

10:05

Josefine Thorslund

Afrodite


OK

OK

6

10:05

Lene Poulsen

Lucero


OK

OK

7

10:20

Agnete Johansen

Ave


OK

OK

8

10:20

Mette Dyrendal

Daysi


OK

OK

9

10:20

Sofie Dyrendal

Gambler


OK

OK

10

10:30

Maria Birkely Antkowiak

Chiquita 111


OK

OK

11

10:30

Vita Andreasen

Joachim


OK

OK

12

10:35

Karin Nørrelund Olsen

Jatning fra Isafold


OK

OK

13

10:35

Trine Lillelund Andersen

Hervör fra Sumarstöðum


OK

OK


: