Tak til alle vores sponsorere og samarbejdspartnere

TheWoodworker logo
sponser rolfsminde Foder
sponser z horse
sponser dyrcenter midt
sponser equifirst
sponser falk
sponser hovfocus
sponser netto
sponser aveve
sponser heden mask
HK
herbert home LOGO 1
bbh
mm
lb
gb
nk
dhr
sponser 1
sponser riderrute sydfyn
få
jk
ab
fc
vb
anp
db
ske
skei
hol
eq
nl
fru

Startliste

INFO om tidspunkt for infomøder og hestekontrol for de forskellige klasser kan ses i programmet fra den 20 august.


ALLE bedes så vidt muligt overholde de oplyste tidsrammer. 


Klasse 1. Massestart, 2 pauser, 13+13+13 km

Klasse 2. AFLYST

Klasse 3. Enkelt start, 1 pause, 13+13km

Klasse 4. AFLYST

Klasse 5. Enkelt start, ingen pauser, 13km

Klasse 1. Massestart, 2 pauser, 13+13+13 km

Start nr.

Tid


Hest

Tur 1-2-3

Betalt

Pas

Mad til hjælper 30 kr.

2

10:00

Anita Rasmussen

Brio

OK

OK


3

10:00

Lotte Christiansen

Funfair



OK


4

10:00

Laura Ammitzbo

Grønagergaards Ricky

OK

OK













































































 Klasse 2. AFLYST









Klasse 3. Enkeltstart, 1 pause, 13+13 km

Start nr.

Tid

Rytter

Hest

Tur 1-2

Betalt

Pas

Mad til hjælper 30 kr.

5

11:00

Karin Nørrelund Olsen

Jatning fra Isafold

OK

OK

6

11:00

Heidi Ulrich

Petrus

OK

OK

7

11:05

Kå Jensen

Shine

OK

OK

Klasse 4.  AFLYST








Klasse 5. Enkeltstart, 0 pauser, 13 km

Start nr.

Tid

Rytter

Hest

Tur 1

Betalt

Pas

Mad til hjælper 30 kr.

8

13:30

Ellen Marie Smet Jensen

LIlja

GAVEKORT

9

13:30

Maria Smet Jensen

Fjørgyn

OK

10

13:30

Astrid Bonne Knudsen

MIster Charlie

OK

OK

11

13:30

Stella Faurbye

Sprengja

OK

OK

12

13:35

Caroline Worm

Passion

OK

OK

13

13:40

Julie Bonjet Cornelsen

Thor

OK

OK

14

13:40

Magda Kiilerich

Hekla fra Kakiigården

OK

OK

1

15

13:45

Mie Garcia

Tyra

OK

OK

16

13:50

Bodil Jeppesen

Djafur fra Lundegård

OK

OK

17

13.50

Michael Kragh-Schmidt

Embla fra Lundegård

OK

OK

18

13:55

Sarah Krøyer Stage

Frisca

OK

OK

1

19

13.55

Alberte Høgh

Knouchdown

OK

OK

1

20

13:55

Salma Dåsvand Voldsgaard

Nobodys Perfect

OK

OK

21

13:55

Kaja Ringman Clausen

Magic

GAVEKORT