Resultatliste for Distance Ridt

Den 31. Oktober og den 1. November 2020

Lørdag den 31. Oktober

Klasse 1. Enkelt start, en pause, 13 + 13 km

Startnr :

1

Rytter navn :

Jannie Guldahl Petersen

Hest navn :

Herkules

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:30

12:20

12:38

18

52

7,09 km/t

1:50

2

13:18

15:20

15:35

15

44

6,39 km/t

2:02

Startnr :

2

Rytter navn :

Anette Morgen Jensen

Hest navn :

Enekærs  Landini

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:30

12:20

12:39

19

48

7,09 km/t

1:50


13:19

15:20

15:36

16 min

44

6,45

2:01

Startnr :

3

Rytter navn :

Katrine Pedersen

Hest navn :

Skovgaards Trondini

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:30

12:20

12:37

17

40

7,09 km/t

1:50

2

13:17

15:20

15:35

15 min

40

6,34 km/t

2:03

Startnr :

4

Rytter navn :

Lene Rasmussen

Hest navn :

Tess

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:35

afmeldt









Startnr :

5

Rytter navn :


Hest navn :

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1











Startnr :

6

Rytter navn :

Christina Bødker Pedersen

Hest navn :

Ljufa fra Bakken

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:40

12:24

12:48

24 min

44

7,5

1:44

2

13:28

15:24

15:36

 12 min

44

6,72 km/t

1:56

Startnr :

7

Rytter navn :

Pernille Blom

Hest navn :

DY Osiris el Dine

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:45

12:44

12:53

9 min

56

6:56 km/t

1:59

2

13:33

15:51

16:00

9min

52

5:65 km/t

2:18

Startnr :

8

Rytter navn :

Hanne Frank

Hest navn :

Fønix

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:45

12:44

12:53

9 min

40

6,56 km/t

1:59

2

13:33

15:51

16:00

9 min

40

5:65 km/t

2:18

Lørdag den 31. Oktober

Klasse 2A. Enkelt start, en pause,13 km

Startnr :

21

Rytter navn :

Anna Kristine Glinsvad

Hest navn :

Jasmin

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:30

11:30

11:39

9 min

48

6,5 km/h

2 timer





Startnr :

22

Rytter navn :

Britt Jeppersen

Hest navn :

Pagana

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:30

11:30

11:34

4 min

48

6,5 km/h

2 timer





Startnr :

23

Rytter navn :

Nora Ringmann Clausen

Hest navn :

Victoria

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:35

11:34

11:51

17 min

40

6,55 km/t

1:59





Startnr :

24

Rytter navn :

Sara Krøyer Stage 

Hest navn :

Frisca

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:35

11:34

11:50

16 min

32

6,55 km/t

1:59 





Startnr :

25

Rytter navn :

Salma DåsvanVoldsgaard

Hest navn :

Nobodys Perfect

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:35

11:34

11:51

17 min

44

6,55 km/t

1:59





Startnr :

26

Rytter navn :

Anne-Maria Stenholm

Hest navn :

Medina

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:46

11:37

11:53

16

40

7,03 km/t

1:51





Startnr :

27

Rytter navn :


Hest navn :

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1











Startnr :

28

Rytter navn :

Marlene Jurgensen

Hest navn :

Bette

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:46

11:37

11:52

15 min

56

7,03 km/t

1:51





Startnr :

40

Rytter navn :

Britta Olsen

Hest navn :

Noah fra Dalsgaard

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:45

11:39

11:57

18 min

36

6,84 km/t

1:54





Startnr :

41

Rytter navn :

Sussie Rasmussen

Hest navn :

Kolfaxi

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

9:45

11:39

11:57

 18 min

48

6,84 km/t

1:54





Lørdag den 31. Oktober

Klasse 2B. Enkelt start, en pause, 13 km

Startnr :

29

Rytter navn :

Mette Bøgedal

Hest navn :

Wild Emma

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:30

12:56

13:12

16 min

36

9,07km/t

1:26 





Startnr :

30

Rytter navn :

Susenne Wisborg

Hest navn :

Sjyfaxi fra skyttegården

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:35

12:55

13:15

20 min

48

9,75 km/t

1:20





Startnr :

31

Rytter navn :

Ulrika Kodola

Hest navn :

Frigg fra Porejarnupi

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:35

12:55

13:15

20

44

9,75 km/t

1:20





Startnr :

32

Rytter navn :

Susia Jacobsen

Hest navn :

Fado

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:40

13:21

13:34

13 min

48

7,72 km/t

1:41





Startnr :

33

Rytter navn :

Theresa Vangsøe

Hest navn :

Buddy

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:40










Startnr :

34

Rytter navn :


Hest navn :

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1











Startnr :

35

Rytter navn :

Benedicte Nielsen

Hest navn :

Smokin Tara Too

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:45










Lørdag den 31. Oktober

Klasse 2C. Enkelt start, en pause, 13 km

Startnr :

36

Rytter navn :

Lisalotte Hansen

Hest navn :

Lauge

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:30

16:03

16:14

11

44

8,39 km/t

1:33





Startnr :

37

Rytter navn :

Pia Wennergaard

Hest navn :

Omaley

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:35

16:03

16:15

12 min

40

8,86 km/t

1:28





Startnr :

38

Rytter navn :

Nadja Hansen

Hest navn :

Moonlight

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:35










Startnr :

39

Rytter navn :

Karina Nilkile

Hest navn :

El Chico Rubio

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:35










Startnr :

42

Rytter navn :

Kå Jensen

Hest navn :

Shine

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:40

15:57

16:09

12 min

44

10,13 km/t

1:17





Startnr :

43

Rytter navn :

Louise Aagren Kool

Hest navn :

Fluffy

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

14:40

15:57

16:10

13 min

40

10;13 km/t

1:17





Søndag den 1. November

Klasse 3A. Enkelt start, ingen pauser, 13 km

Startnr :

1

Rytter navn :

Irene Immekær Nielsen

Hest navn :

Overgaards Perle

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:30

12:27

12:43

16

50

6,67 km/t

1:57





Startnr :

2

Rytter navn :

Lena Rasmussen

Hest navn :

Mosegården Dante

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:30

12:27

12:43

16

44

6,67 km/t

1:57





Startnr :

3

Rytter navn :

Caroline Worm

Hest navn :

Passion

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:35

12:05

12:17

12 min

52

8,67 km/t

1:30 





Startnr :

4

Rytter navn :


Hest navn :

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1











Startnr :

5

Rytter navn :

Heidi Ulrich

Hest navn :

Svarti Petur fra Feti

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:40

12:59

13:02

3 min

48

5,61 km/t

2:19





Startnr :

6

Rytter navn :

Helle Frøslee

Hest navn :

Fenja

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:45

12:46

1300

14

40

6,64 km/t

2:01





Startnr :

7

Rytter navn :

Betinna Buk

Hest navn :

Kjartni

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

10:45

12:46

12:59

13

48

6,64 km/t

2:01





Søndag den 1. November

Klasse 3B. Enkelt start, ingen pauser, 13 km

Startnr :

8

Rytter navn :

Malene Due Rasmussen

Hest navn :

Miscela

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:30

13:13

13:17

4 min

44

7,57 km/t

1:43





Startnr :

9

Rytter navn :

Dorrit Kirckhoff Hansen

Hest navn :

Damgaardens Amigo

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:30

13:13

13:18

5 min

40

7,57 km/t

1:43





Startnr :

10

Rytter navn :

Nadia Sehestedt Juul

Hest navn :

Kalano

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:35

13:20

13:29

9 min

46

7,43 km/t

1:45





Startnr :

11

Rytter navn :

Dina Hjort Rasmussen

Hest navn :

Cliff Young

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:35 

13:20

13:29

9min

44

7,43 km/t

1:45





Startnr :

12

Rytter navn :

Pernille Møller

Hest navn :

Fengur

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:40

13:48

13:65

8 min

44

6,09km/t

2:08





Startnr :

13

Rytter navn :

Alma Møller

Hest navn :

Surtla

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:40

13:48

13:57

9 min

36

6,09 km/t

2:08





Startnr :

14

Rytter navn :

Vicky Darre

Hest navn :

Frann fra Frederikshøj

Rute 

Start-tid

(a)

Mål-tid 

(b)

Hestekontrol-tid

(c)

Restituering

(c-b)

Puls

Hastighed


Ridetid

(b-a)

1

11:40

13:48

13:57

9 min

44

6,09 km/t

2:08