Tak til alle vores sponsorere og samarbejdspartnere

TheWoodworker logo
sponser rolfsminde Foder
sponser z horse
sponser dyrcenter midt
sponser equifirst
sponser falk
sponser hovfocus
sponser netto
sponser aveve
sponser heden mask
HK
herbert home LOGO 1
bbh
mm
lb
gb
nk
dhr
sponser 1
sponser riderrute sydfyn
få
jk
ab
fc
vb
anp
db
ske
skei
hol
eq
nl
fru

Startliste

INFO om tidspunkt for infomøder og hestekontrol for de forskellige klasser kan ses i programmet.


ALLE bedes så vidt muligt overholde de oplyste tidsrammer.


Lørdag den 30 oktober


Klasse 1. Enkelt start, 3 pauser a 40 min, 8+8+8+8 km, idealtid 10 km/t

Klasse 2. Enkelt start, 2 pauser a 40 min, 8+8+8 km, idealtid 10 km/t

Klasse 3. Enkelt start, 1 pause a 40 min, 8+8 km, idealtid 8 km/t

Klasse 4. Enkelt start, ingen pause, 8 km, idealtid 8 km/t

Start nr.

Tid

Rytter

Hest


Klasse 1

8+8+8+8 km



Tur 1-2-3-4

1

9:15

Anita Rasmussen

Brio


2

9:15

Anne-Marie Alling

Medina


3

9:20

Lotte Christiansen

Funfair










Klasse 2

8+8+8 km

Tur 1-2-3

4

9:25

Kå Jensen

Shine











Klasse 3

8+8 km


Tur 1-2

5

9:30

Ellen Marie Smet Jensen

Mosart


6

9:30

Maria Smet Jensen

Fjørgyn


7

9:30

Johanne Smet Jensen

Lilja fra Munkevejen


8

9:40

Caroline Worm

Passion


9

9:45

Karin Olsen

Jatning fra Isafold


10

9:45

Heidi Ulrich

Petur


11

9:50

Jette Bomann Jensen

Global Playboy


12

9:55

Irene Gafert

Kappi fra Krogbækgård












Klasse 4

8 km




Tur 1

13

9:55

Paola Bellinetto 

Alma fra Birkehede


14

9:55

Mie Garcia 

Blævar


15

10:15

Stella Faurbye

Sprengja


16

10:15

Majbrit Eriksen

Kveikur


17

10:15

Trine Lillelund Andersen

Hervör fra sumarstöðum


18

10:25

Josefine Thorslund

Afrodite


19

10:25

Mie Thielke Puggaard

Syderlyngs Archibal


20

10:25

Lene Poulsen

Lucero


21

10:35

Maria Birkely

Chiquita lll


22

10:35

Vita Andreasen

Joachim


23

10:40

Linda Rasmussen

Schous Xitana of Stanley


24

10:40

Lone Karstensen

Trixie


25

10:45

Aje Lauritsen

Sallingelundes Luci


26

10:45

Christina Kjelstrup Hansen

Risbjerggårds Abanos


27

10:45

Ditte Brinch

Havanna


28

10:50

Heidi Mie Albrekt

Pasja


29

10:50

Anita Vedel

Limone