Det Sydfynske Alperidt

Tak til alle vores sponsorere og samarbejdspartnere

TheWoodworker logo
sponser rolfsminde Foder
sponser z horse
sponser dyrcenter midt
sponser equifirst
sponser falk
sponser hovfocus
sponser netto
sponser aveve
sponser heden mask
HK
herbert home LOGO 1
bbh
mm
lb
gb
nk
dhr
sponser 1
sponser riderrute sydfyn
få
jk
ab
fc
vb
anp
db
ske
skei
hol
eq
nl
fru

Virtuelt Forårs Ridt


Ridtet giver 5 point til Cup 2024 


TILMELDING ÅBNER KL. 18:00 torsdag den 18. april


Tilmelding sendes til

lotte12@live.dk

Du får derefter en bekræftigelsesmail med betalingsoplysninger tilbage

Startpris er 125 kr.

Der er begrænset antal starter MAX 33


OPLYS:

  1. Navn på rytter
  2. Navn på hest 
  3. Om du vil ride ca. 5 km. 11 km,  2 x 11 km eller 22 km
  4. Din ADRESSE så vi kan sende dig en roset og et diplom


Ridtet skal være gennemført inden udgangen af maj.

Alle rosetter sendes i begyndelsen af juni.

Virtuelt Forårs Ridt

Start nr.


Rytter

Hest

ONLINE

Betalt

Dokumentation

1






2


Natasia Sørensen 

Ladybug

5 km

OK


3


Lotte Christiansen

Funfair

22 km

OK


4


Karina Modeweg

Embla møllehus

11 km

OK


5


Nadine Ærbo Laursen

Zora

8 km

OK


6


Pia Kvist

Mitho's Manifique

11 km

OK


7


Jannie Langhoff

Brandy

11 km

OK


8


Merete Anastasia Schrøder

Heavens al Sharif

22 km

OK


9


Cecilie Carlson

Blondie


OK


10


Lucas Carlson

FMR`s Olivia


OK


11


Nikoline Storm Ekholm

Christini

11 km

OK


12


Charlotte Gasberg

Dreamic

12 km

OK


13


Mathilde Jørgensen 

Valhallas Black Princess

5 km

OK


14


Nynne Slettemose

Nørlunds Bruce

5 km

OK


15


Karin Olsen

Játning fra Isafold

5 km

OK


16


Marikka Pilegaard

Dexter


OK


17


Dianna Trabjerg

Bolt Jr.

2 x 11 km

OK


18


Kristine Marie Pedersen

Dahlsminde Jewel

5 km

OK


19


Camilla Breinhøj Villadsen

Arizozna

11 km

OK


20


Louise Østergård

Dieter's blend

10 km

OK


21


Mette Dyrendal

Pixie

10 km

OK


22


Michelle Svensson

TU Al Alina

5 km

OK


23


Christina Kjelstrup Hansen

Wolle Grønhøj

11 km

OK


24


Nete Prahl-Lauersen

Kamuer

11 km

OK


25


Susanne Marie Pedersen 

Skovly's Spanish Dream

5 km

OK


26


Clara Puggaard

Florence

5 km

OK


27


Mie Thielke

Tawilah

5 km

OK


28


Martin Lunau 

Shah's Camaro

5 km

OK


29


Bettina Lanau

Fecske

5 km

OK


30


Simone Tifal

Baldur

5 km

OK


31


Rikke Saron

Amadillo

11 km

OK


32







33







34







35







36







37







38







39







40







41







42







43







44







45







46







47







48